מערכת חימום תת רצפתי

מערכות המיועדות לחימום ביתי באמצעות צנרת פלסטיק או נחושת. המערכות מונחת מתחת לרצפה ודרכן מוזרמים מים המחוממים באמצעות תנור הסקה או משאבת חום. התנור יכול להיות מופעל באמצעות גז, חשמל, סולר או נפט.
     
ניתן לשלב חימום תת רצפתי עם סוגים אחרים של חימום הנדרשים בבית, כגון רדיאטורים בחלקים אחרים של מבנה המגורים, חימום מים לצריכה, בריכות שחייה, ג’קוזי ועוד… והכול באמצעות אותו מקור אנרגיה.
המערכת תתוכנן ותותאם אישית לדרישות המזמין.
     

יתרונות מערכת חימום תת רצפתי:

     
חימום נעים – המים בצנרת הם בטמפרטורה נמוכה ואחידה והחימום נעים ביחס לכל מערכת חימום אחרת.
 
החום מתפזר בצורה אחידה – החום נפלט על יד הרצפה, באזור שבמערכות אחרות הוא הקר ביותר. החום אינו נפלט מיחידת קצה בעלת שטח מצומצם, אלא מתפזר בצורה אחידה מהרצפה כלפי מעלה.
 
מערכת נעימה – בניגוד לשיטות חימום אחרות, המערכת אינה מרעישה, אינה מייבשת את האוויר בחלל המחומם ולא נוצרים בה זרמי אוויר כמו במערכות מיזוג.
 
חימום אחיד – הצנרת מונחת תחת רצפת החדר כולו, והחימום מורגש באופן אחיד בכל פינות החדר.
בטיחות מרבית – מאחר שאין פריסה של חוטי להט תחת הרצפה, נמנעת לחלוטין סכנה של קרינה או של שדות מגנטיים בבית.
 
פיזור חום אידיאלי – חימום החדרים מן הרצפה מנצל את עיקרון התפשטות החום בצורה טבעית כלפי מעלה. מקור החום נמצא קרוב לצרכנים ומאפשר גם ישיבה על הרצפה ותנועה בבית ברגליים יחפות.
מתאים במיוחד לחללים גבוהים – פיזור איטי של החום מלמטה למעלה הופך שיטת חימום זו לאידיאלית עבור חללים גבוהים. הבזבוז, הנובע מהצטברות חום בחלק העליון של החלל, מופחת ללא הפרעה אסתטית ובאמצעות חופש מרבי בתכנון.
 
אין מגבלות בתכנון ובעיצוב הבית – המערכת מוסתרת מתחת לריצוף ולכן אין גופי חימום בחלל המגורים ואין מגבלות לתכנון הארכיטקטוני.
 
בקרה ושליטה – על מנת להפיק הנאה מושלמת ולחיסכון מרבי באנרגיה, ניתן לפקד בנפרד על הטמפרטורה של כל חדר או אזור. מגוון טרמוסטטים עומד לרשותכם, לרבות טרמוסטט דיגיטלי המשולב עם שעון שבת. טרמוסטטים אלה מפעילים ברזים חשמליים על המחלק. לנוכח יתרונות אלה, ניתן לראות את יעילותה הרבה של מערכת החימום התת רצפתי, הצוברת תאוצה רבה בשנים האחרונות והופכת למצרך פופולארי ביותר בבנייה בישראל.
למפרט הטכני להצעת מחיר הוראות הפעלה

[msdyncrm_form entity=”cis_web_to_lead” name=”webtolead” mode=”create” message=”תודה שפנית אלינו” hide_form=”true”]

דילוג לתוכן